Asistent manager

Full time Oradea Ana HR

Căutăm pentru o companie distribuitoare de echipamente medicale și consumabile sanitare la nivel național, o colegă proactivă și perseverentă

Candidatul ideal:

– Capacitate de analiza, planifcare si urmarirea analizarii unei sarcini profesionale,
– Comunicare si relationare,
– Operare PC, MS Offce,
– Capacitate buna de sinteza,
– Limba engleza este obligatorie (citire/scriere),

– Permis categoria B.

Responsabilități:
– Reprezintă firma în relația cu clientii si furnizorii;
– Redactează documente, pregătește dosare, ordonează și arhivează acte;
– Întocmește facturi si alte documente;
– Ține evidența unor informatii centralizat;
– Gestionează corespondența electronica;
– Urmărește îndeplinirea birocrației pentru anumite activități externe;
– Administrează diverse activitati necesare bunei functionari;

– Promoveaza online imaginea firmei;
– Indeplinește activități de protocol.

Beneficii:

– Salariu motivant cu posibilitate de crestere in functie de realizari si de implicare

– Oportunitate de dezvoltare

– Telefon mobil, laptop

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@anahr.ro