Asistent manager

Full time Oradea Ana HR

Căutăm pentru clientul nostru, companie dezvoltatoare de software, un asistent manager pentru a susține o parte din activitățile administrative. Dacă ești o persoană organizată, ambițioasă și conectată la tehnologie, așteptăm CVul tău.

Cerințele postului:

– Competențe digitale bune (operare calculator, redactare documente, comunicare electronică);
– Cunoștințe generale de legislație financiar-contabilă și juridică;
– Limba engleză la nivel mediu-avansat;
– Permis de conducere categoria B;
– Atenție la detalii, conștiinciozitate;
– Proactivitate, capacitate de a găsi soluții și a le implementa, autonomie.

Responsabilități:

– Reprezintă firma în relația cu statul;
– Redactează documente, pregătește dosare, ordonează și arhivează acte;
– Întocmește facturi, chitanțe, registru de casă, introduce plăți în sistem;
– Ține evidența orelor lucrate și a concediilor de odihnă;
– Gestionează corespondența;
– Urmărește îndeplinirea birocrației pentru anumite activități externe;
– Administrează chirii (buna funcționare a spațiului, urmărește încasarea chiriilor etc);
– Indeplinește activități de protocol.
Beneficii:

– Salariu motivant;
– Oportunități de dezvoltare și promovare;

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@anahr.ro