Cofetar

Full time Oradea Ana HR

Cofetărie modernă din Oradea caută cofetar cu experienţă în ornarea cu marţipan, dornic să îşi exprime pasiunea pentru prepararea celor mai rafinate deserturi.
Dacă ştii să combini arome inedite cu forme diferite, aşteptăm cu nerăbdare să ne răsfeţi cu creaţiile tale deosebite.

Cerinţe:
– experiență în domeniul preparării produselor de cofetărie;
– persoană creativă și atentă la detalii;
– capacitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:
– se ocupă de realizarea produsele de cofetărie și de preparea cremelor și a compozițiilor necesare acestora;
– se asigură că rețetele sunt respectate și că produsele sunt conform standardelor impuse;
– participă la întocmirea necesarului de materii prime de comandat și la realizarea comenzilor de aprovizionare;
– respectă normele de igienă;

Beneficii:
– salariu motivant;
– mediu de lucru plăcut alături de o echipă tânără și bine organizată;
– mediu de lucru curat și plăcut.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@anahr.ro