Controlor calitate

Full time Oradea Ana HR

Căutăm Controlor Calitate pentru o companie fondată în anul 2001 în Bihor care are ca domeniu de activitate injecție mase plastice, matrițe, montaj.

Cerințe:
– studii medii tehnice (studiile superioare constituie un avantaj);
– experiență minim 1 an;
– cunoștințe operare PC;
– cunoașterea instrumentelor pentru măsurat;
– atenție la detalii.

Responsabilități:
– se asigură de calitatea produselor și buna funcționare a producției;
– înregistrează rezultatele obținute în urma controlului în fișele de control sau centralizatoarele de calitate;
– înregistrează rezultatele obținute în laboratoarele de control externe în documentele specifice;
– controlează fluxul de fabricație al pieselor conform planului de control sau al normelor UE;
– întocmește documentele de non-conformitate și izolează produsele non-conforme.

Beneficii:
– desfășurarea activității într-un colectiv tânăr;
– pachet salarial motivant;
– tichete de masă;
– transport asigurat;
– program de lucru: 3 schimburi;
– prime de sărbători și concediu.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@anahr.ro