Frezor CNC

Full time Oradea Ana HR

Căutăm Frezor CNC pentru o firmă cu capital românesc înființată în Bihor în anul 2001. Compania are ca domeniu de activitate injecția de mase plastice, matrițe și montaj.

Cerințe:
– Cunoștințe desen tehnic, măsurători de piese și interpretare schițe de desen tehnic (cote, toleranțe, rugozități);
– Capacitatea de a sesiza defecte;
– Atenție distributivă și concentrată, precizie, rigurozitate și perseverență.

Responsabilități:
– Încărcarea și accesarea programelor de comandă numerică;
– Pregătirea mașinii pentru prelucrare cu piese, pregătirea sculelor, a materiei prime, punctul 0 al piesei;
– Realizarea producției planificate și verificarea pieselor;
– Verificarea periodică a sculelor, dispozitivelor și verificatoarelor folosite, păstrarea în bune condiții de funcționare atât a mașinii CNC cât și a dispozitivelor utilizate.

Beneficii:
– Salariu atractiv;
– Tichete de masă + prime de sărbători și concediu;
– Transport asigurat;
– Echipament de muncă și condiții foarte bune pentru desfășurarea activității;
– Asigurare de sănătate privată;
– Ore suplimentare plătite 200%;
– Posibilitate de dezvoltare profesională.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@anahr.ro