Reprezentant vânzări B2B

Full time Oradea Ana HR

Căutăm o persoană proactivă pentru postul de Reprezentant Vânzări B2B într-o companie din Oradea, distribuitoare de echipamente medicale și consumabile sanitare la nivel național.

Cerințe:
– Minim 3 ani experienţă în vânzări de tip B2B;
– Experienţă în vânzarea produselor farmaceutice;
– Abilități bune de comunicare și negociere, persuasivitate;
– Disponibilitate pentru desplasare;
– Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:
– Prezintă oferta companiei către clienți și potențiali clienți;
– Încheie contracte de vânzare, înregistrează comenzile clienților;
– Observă tendințele pieței farmaceutice și le comunică departamentului de marketing;
– Administrează zona arondată şi vizitează constant clienţii;
– Întocmește situații și rapoarte periodice.

Beneficii:
– Pachet salarial format din salariu fix și comision din vânzări;
– Laptop, telefon, mașină de serviciu;
– Oportunități de dezvoltare și promovare;

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@anahr.ro