Responsabil licitații

Full time Oradea Ana HR

Căutăm pentru o companie distribuitoare de echipamente medicale și consumabile sanitare la nivel național, o colegă proactivă și perseverentă.

Cerinţe:

– Capacitate de analiză, planifcarea şi urmărirea analizării unei sarcini profesionale;

– Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare;

– Cunoştinţe bune de operare a calculatorului (Pachetul MS Office);

– Abilități bune de organizare, comunicare și negociere;

– Limba engleza este obligatorie (citire/scriere);

– Permis categoria B;

Responsabilități:

– Gestionează corespondența electronică;

– Reprezintă firma în relația cu clienţii şi furnizorii;

– Redactează documente, pregătește dosare, ordonează și arhivează acte;

– Întocmeşte dosare şi documentaţii pentru licitaţii;

– Participă la licitaţii;

– Solicită oferte de preț de la furnizori și producători;

Beneficii:

– Salariu motivant;

– Posibilitate de creştere în funcţie de realizări şi de implicare;

– Oportunitate de dezvoltare;

– Telefon mobil, laptop.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@anahr.ro