Responsabil producție

Full time Oradea Ana HR

Cerințe:

– experiență pe o poziție similară;

– persoană atentă la detalii, orientată spre rezultat;
– bune abilități de lucru în echipă.

 Responsabilități:

– dezvoltarea și gestionarea planificării producției;

– participă la procesul de producție având obligația de a selecta, structura și utiliza informațiile din documentația tehnică;

– planificarea activității pe fiecare operație și a timpului de muncă;

– urmarește permanent încadrarea în standardele de calitate și asigură realizarea activităților de inspecții și verificarea calității la produse înainte de punerea în operă, precum și la produsele realizate în societate, pe tot parcursul desfășurării proceselor de producție, conform procedurilor aferente, în vederea confirmării calității și acceptării de către clienți a produselor executate;

– cooperează pentru îmbunătățirea calității produselor.

Beneficii:

– salar motivant

– primă de prezență (150 lei)

– bonuri de masă (15 lei/zi)

– transport asigurat.

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa office@anahr.ro

  • Applications have closed