Trainer transport

Belgia AnaHR

Căutăm Trainer Transport pentru o companie de expediții și transporturi interne și internaționale cu sediul în Belgia. Firma angajatoare face parte dintr-un grup de companii specializate în transporturi. Principalul domeniu de activitate al firmei este transportul containerelor maritime în toate porturile importante din Europa.

Cerințe:

–        Cunoașterea limbii române – nativ;

–        Cunoașterea limbii engleze și ruse la nivel mediu (scris + vorbit);

–        Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office);

–        Persoană dinamică, analitică, organizată și responsabilă;

–        Capacitate de lucru în echipă;

–        Bune abilități de comunicare și coordonare;

–        Capacitate de adaptare și flexibilitate;

–        Atitudine pozitivă și constructivă, dorința de a învăța lucruri noi;

–        Permis de conducere cat. B, C, E + card tahograf.

Responsabilități:

–        Formează și pregătește șoferii – susține sesiuni teoretice și practice de pregătire;

–        Identifică nevoile de instruire și dezvoltare profesională în cadrul echipei de șoferi și implementează conceptul de conducere defensivă;

–        Dezvoltă programe de instruire și motivare;

–        Monitorizează performanțele șoferilor din punct de vedere al stilului de conducere;

–        Întocmește rapoarte de evaluare a nivelului de asimilare de cunoștințe teoretice și practice în urma desfășurării programelor de instruire;

–        Oferă suport tehnic când este necesar.

Beneficii:

–        Pachet salarial motivant;

–        Bonuri de masă/ zi lucrătoare;

–        Apartament pus la dispoziție de către companie;

–        Plata utilităților apartamentului de către companie (electricitate, apă, gunoi, internet etc.);

–        Mașină pentru a se deplasa la locul de muncă + plată combustibil și întreținere;

–        Contract de muncă belgian (cu beneficii, dar și obligații conform legislației belgiene).

Trainer transport office@anahr.ro