Operator mecanic

Oradea AnaHR

Companie fondată în anul 1994 în Bihor cu 240 de angajați și domeniul de activitate tipografie, caută o persoană cu experienţă în producţie pentru postul de Operator Mecanic.

Cerinţe:

– Cunoştinţe de bază în domeniul mecanic (automatizări, partea electică şi mecanică);

– Experientă într-o fabrică de producţie constituie un avantaj;

– Cunoştinţe despre întreţinerea utilajelor;

– Avantaj experienţa sau calificare în domeniul tehnic/întreţinere utilaje sau producţie;

– Disponibilitate pentru munci în 2 schimburi (câte o săptamână de dimineață și una după-masă).

Responsabilităţi:

– Efectuează operaţiuni de mentenanţă şi prevenţie a utilajelor de producţie (Bobst, Rabolini, Paperplast, Milltex, Steuer etc.);

– Este responsabil de buna funcţionare a echipamentelor şi utilajelor de producţie;

– Eemediază problemele apărute şi asigură prevenirea reaparaţiilor;

– Asigură service-ul la echipamentele aflate în cadrul liniilor de fabricaţie;

– Identifică şi rezolvă problemele tehnice care apar în procesul muncii.

Beneficii:

– Salariu atractiv;

– Transport asigurat;

– Mediu de lucru modern şi plăcut.

Operator mecanic office@anahr.ro