Manager proiect

Full time Oradea ATT Interim

Angajăm manager proiect pentru o companie care activează în domeniul reciclării și al gestionării deșeurilor

Cerințe
– absolvent de studii superioare, preferabil în domeniul construcțiilor (inginer construcții civile/industriale)
– cunostințe operare PC (pachetul Office)
– limba engleză nivel conversational
– experiență 3-4 ani în domeniu
– permis conducere categoria B

Atribuții
– gestionarea proiectelor companiei în domeniul construcțiilor de infrastructură de colectare/tratare deșeuri
– gestionarea diferitelor proiecte de construcții civile/industriale

Beneficii
– salariu: 3.800 lei net, cu posibilitate de negociere ulterioară
– autoturism de serviciu, telefon, laptop, birou clasa A în Oradea
– alte beneficii negociabile la angajare

Program de lucru: luni-vineri de la 9:00 la 17:00

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa de email: anca.bacter@att-interim.ro sau sa sune la: 0770 636 079

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre anca.bacter@att-interim.ro