Web project manager

Oradea ATT Interim

Responsabilități:
• Gestionarea costurilor și resurselor alocate pentru fiecare proiect, în limitele de timp și de buget
• Planificarea diferitelor campanii digitale și de marketing
• Gestionarea mai multor proiecte în același timp
• Raportarea activității și a rezultatelor obținute, analiza și interpretarea rezultatelor

Candidatul ideal:
• Minimum 2-3 ani experiență într-o poziție similară
• Skill-uri excelente de comunicare scrisă și orală
• Familiarizarea cu noțiunile și principiile web de bază
• Cunoașterea și înțelegerea mediului digital și a principalelor tipuri de platforme și canale digitale
• Capacitatea de gestionare eficientă a timpului și a resurselor
• Organizare și atenție la detalii
• Capacitatea de raportare, analiză și optimizare a campaniilor
• Cunoștințe Google Analytics, Google AdWords

Beneficii:
• Salariu motivant, negociabil în funcție de experiență
• Oportunități de dezvoltare profesională

Se lucrează de la birou, job-ul se adresează persoanelor care locuiesc sau vor să se relocheze în Oradea. Nu se acceptă munca de la distanță.
Asteptăm CV-urile dumneavoastră sau puteți să ne sunați pentru detalii la 0770.636.079

Web project manager anca.bacter@att-interim.ro