SECRETARA

Full time Sabolciu Classfurn

Cerinte:
-Studii superioare;
-Cunostinte foarte bune de operare MS Office – Word, Excel, Outlook, navigare internet etc.
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
-Abilitati de organizare, comunicare si relationare;
-Responsabilitate, punctualitate si seriozitate.
Responsabilitati:
– Preluarea si directionarea apelurilor telefonice, arhivarea corespondentei si a faxurilor primite;
– Asigurarea fluxului informational in cadrul companiei;
– Asigurarea necesarului de consumabile (birotica, papetarie, etc.);
– Intampinarea persoanelor straine care intra in companie si asigurarea protocolului;
– Introducerea datelor conform cerintelor;
– Tehnoredactarea documentelor necesare superiorilor;

Beneficii oferite:
– Mediu de lucru placut;
– Salariu atractiv;
– Tichete de masa;
– Al 13 – lea salariu;
– Transport gratuit;
– Posibilitatea de a servi o masa calda.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul: 0740208240 sau ne puteti trimite CV-ul dumneavostra pe adresa de email: larisah@classfurn.ro!

  • Applications have closed