OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON

Full time Oradea Columbovet

DESCRIEREA JOBULUI:

 Prezinta si promoveaza la telefon produsele prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
 Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor.
 Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
 Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti.
 Raspunde de buna desfasurare a procesului de vanzare la nivelul departamentului din care face parte.
 Acorda consultanta si feedback clientilor in legatura cu produsele vandute.
 Raspunde de promovarea imaginii firmei in relatiile cu clientii.
 Raspunde de confidentialitatea datelor la care are acces.

CERINTE:

 Minimum studii medii – bacalaureat, eventual studii superioarE;
 abilitati de comunicare;
 atitudine pozitiva si persuasiune;
 discernamant si capacitatea de a rezolva problemele;
 rezistenta la efort si stres;
 corectitudine si loialitate fata de firma, flexibilitate;
 spirit de ordine si disciplina.

DESCRIEREA COMPANIEI

Compania COLUMBOVET a fost infiintata in anul 2006 si comercializeaza suplimente nutritive pentru porumbei, fiind unul din liderii pe piata din Romania. Din 2007 este reprezentantul exclusiv pentru Romania a companiei ROHNFRIED. Misiunea noastra a fost încă de la început să oferim calitate columbofililor, sfaturi şi produse calitative care să ajute porumbeii să zboare mai repede, sa fie mai sanatoşi, mai pregatiti, mai puternici.

  • Applications have closed