Operator producție

Full time Oradea Corporactive Consulting

Clientul nostru este o firmă multinațională înființată în Borș din 2008 cu peste 400 de angajați, în curs de dezvoltare.Activitatea principală este prelucrarea metalelor, astfel creand diverse componente metalice pentru clienți externi.

Candidatul ideal

–          Dexteritate și atenție la detalii;

–          Capacitate de concentrare și răbdare;

–          Studii medii;

–          Disponibilitate de a lucra în schimburi.

Responsabilități

–          Urmărirea planului zilnic de producție;

–          Îndeplinirea criteriilor de calitate cerute de client;

–          Respectarea normelor și programului de lucru.

Beneficii

–          Pachet salarial atractiv;

–          O masă caldă gratuită pe zi;

–          Tichete de masă (15 lei);

–          Tichete cadou de Crăciun și Paști;

–          Bonus pentru recomandare colegi;

–          Transport asigurat(pe diferite rute);

–          Contract pe perioadă nedeterminată.

  • Applications have closed