AGENT VÂNZĂRI

Full time Oradea Cuponas.ro

SALARIU FIX GARANTAT: 2000 RON

Beneficii oferite:
 PROGRAM DE LUNI-JOI;
 Salar fix + procent din vânzări;
 Mașină de serviciu pentru desfășurarea activității;
 Recompensarea performanței;
 Posibilități de avansare;
 Atmosferă prietenoasă;
 Concursuri săptămânale și lunare cu premii;
 Reduceri mari la produsele proprii;
 Cadouri personalizate;
 Training-uri de dezvoltare personală și profesională;
 Team building-uri, diplome, cupe, petreceri surpriză;
 Încurajarea exprimării opiniei proprii, a gândirii creative/ critice;
 Aprecierea contribuției pe care o aduci în companie;
 Perioadă de adaptare și învățare;

Colegul dorit:
 Studii medii absolvite cu BAC;
 Capacitate de organizare și planificare;
 Dinamică în exprimare verbală și non- verbală;
 Disponibilitate pentru deplasări;
 Bune abilități de comunicare / Capacitatea de a oferi feedback;
 Experiența în vânzări sau abilități și talent în domeniu.

Descrierea jobului:
 Absolvirea trainingului oferit
 Vânzare, ofertare și negociere la clienții companiei;
 Menținerea relației cu clienții;
 Promovarea produselor noi ale companiei, a ofertelor speciale etc.
 Muncă în echipă

Descrierea Companiei:
Cuponas.ro este o companie de marketing. Suntem în dezvoltare continuă, atât în departamentul de marketing direct, cât și în cel online. Portofoliul nostru este în contiuă expansiune și din acest motiv dorim să ne mărim echipa cu tine.

APLICA PENTRU JOB ATASAND CV-UL IN MESAJ!

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre oradea@intergategroup.ro