Angajam Agent imobiliar

Full time Oradea Daval SRL

Cautam o persoana cu experienta in domeniul imobiliar, care va avea urmatoarele responsabilitati:

– Promoveaza serviciile companiei;
– Creaza, sustine si dezvolta relatiile cu clientii;
– Preia si ofera clientilor informatii detaliate despre imobilele scoase la vanzare;
– Consiliaza si sustine proprietarul in procesul de vanzare;
– Ofera consultanta imobiliara, asistenta si negociere in cadrul tranzactiilor imobiliare.

Cerinte:
– Experienta in domeniul vanzarilor imobiliare;
– Persoana responsabila, eficienta si cu spirit competitiv;
– Persoana activa, pozitiva, dinamica, orientata spre rezultat;
– Persoana adaptabila, perseverenta, organizata;
– Detine bune abilitati de relationare interumana;
– Detine foarte bune abilitati de negociere si comunicare.

Oferim:
– Procent din profit;
– Posibilitatea organizarii activitatii proprii;
– Program flexibil;
– Posibilitatea avansarii in cadrul unei firme stabile;
– Echipa tanara si dinamica, care te va sustine.

TEL; 0770 914 606

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre ramona@nufaruplaza.ro