Angajam Consilier juridic cu experienta

Oradea Daval SRL

Candidatul ideal
Firma de dezvoltare imobiliara, cu o vechime de 13 ani pe piata, cautam o persoana pentru postul de consilier juridic.

Dorim:
– sa ai experienta relevanta in domeniul imobiliarelor ( constructii, achizitii tec.) – obligatoriu
– sa fi o persoana proactiva
– sa fi orientat/a spre rezultat
– sa fi atent/a la detalii

Ce responsabilitati vei avea:
– studierea atenta a contractelor de vanzare – cumparare, PUZ-uri, HCL-uri, etc
– supravegherea activitatii persoanelor implicate in proiectul imobiliar in derulare ( inclusiv a arhitectilor)
– colaborarea cu institutiile implicate
– obtinerea avizelor si certificatelor necesare proiectului
– comunicarea superiorului ierarhic a tuturor problemelor intampinate pe parcurs

Ce oferim:
– un mediu de lucru dinamic, in care sa te dezvolti profesional
– o echipa care te va sustine constant
– libertatea de a-ti coordona propria activitate
– salariu motivant

Angajam Consilier juridic cu experienta ramona@nufaruplaza.ro