Angajam Sef balastiera

Oradea Daval SRL

Candidatul ideal
Societate comercială angajăm sef balastieră

Cerințe:
– Abilități în coordonare si organizare personal
– Experiența în coordonarea activitatii unei cariere sau balastiere constituie avantaj
Descrierea jobului
Responsabilitati:
• Coordoneaza activitatea in balastiera si gestioneaza bugetu alocat
• Ia masuri necesare pentru buna desfasurare a activitatii (functionarea utilajelor, asigurarea personalului necesar etc)
• Reprezinta santierul in relatia cu autoritatile, clientii, furnizorii de produse si servicii
• Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe balastiera si respectarea termenelor limita
• Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane
• Asigura si instruieste personalul din subordine
• Asigura respectarea tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a utilajelor
• Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice
• Asigura comuncarea intre diversele departamente
• Urmareste buna desfasurare a contractelor

Oferim:
– Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
– Oportunitatea gestionarii activitatii proprii
– Salariu motivant

Angajam Sef balastiera ramona@nufaruplaza.ro