Contabil

Full time Oradea Gaminvest HR SRL

Ne marim echipa si suntem in cautarea unui contabil cu experienta!

⚖️ #Responsabilitati:
– Efectuarea inregistrarilor in sistemul informatic si verificarea reflectarii corecte în contabilitate si la timp a operatiunilor derulate, in conformitate cu reglemantarile in vigoare si regulile interne;
– Efectueaza activitati de infiintare societate, incheiere contracte noi, facturare;
– Intocmeste si verifica balanta de verificare si bilantul societatii la termenele stabilite de legislatia in vigoare.

⚖️ #Cerinte:
– Sudii superioare economice;
– Cunostinte solide de limba engleza si italiana;
– Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
– Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar;
– Operare in SAGA.

⚖️ #Oferim:
– Program de lucru: luni-vineri, 09-17;
– Salariu negociabil;
– Echipa tanara si dinamica;
– Mediu de lucru placut.

#Contact de luni-vineri, intre orele 09-17
📞 0742.565.886
📧 hr.office@gaminvest.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre hr.office@gaminvest.ro