Consilier Vanzari in magazin HOCO Auchan Oradea

Full time Oradea HOCO

Suntem un grup de companii care activam in domeniul GSM cu cea mai mare ascensiune în ultimii ani de pe piaţa de profil, cu peste 200 de magazine deschise in toata tara. Suntem importatori de accesorii GSM si distribuitori pentru firme de renume din aceasta piata prin intermediul retelei proprii de magazine.

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg dorim sa fie o persoana, cu:

Bune abilitati de comunicare cu celelalte persoane

Energica

Cu initiativa

Optimista

Flexibila

Cu minime cunostinte de operare a computerului

Experienta in domeniul nu este necesara dar constituie un plus.

Descrierea jobului

Promovarea activa a produselor firmei intr-unul din magazinele noastre de accesorii pentru telefonia mobila .

Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii conform asteptarii acestora

Inregistrarea vanzarilor pe casa de marcat, in programul IT intern al companiei si POS bancar

Mentinerea curateniei si ordinii in magazine

Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei

BENEFICII:

Venit fix atractiv + tichete de masa si bonusuri lunare corelate cu realizarile obtinute in vanzari

Traininguri gratuite

Mediu de lucru placut, curat si stabil

Oportunitatea de dezvoltare in domeniul vanzarilor

Informatii suplimentare la telefon: 0734 200 200

  • Applications have closed