Expeditor international vorbitor de germana

Full time Bors INOVATIV LOGISTIC

Candidatul ideal:
-persoana echilibrata, dinamica, flexibila, cu atentie distributiva, dornica de o continua dezvoltare pe plan profesional
Cerinte:
-experienta in domeniul de transport international de marfa minim 1 an
-cunostinte la nivel avansat de germana, engleza
-cunostinte operare calculator
-bune abilitati de comunicare, negociere
Descrierea jobului
Descrierea jobului:
– Planifica, organizeaza transportul international rutier de marfa si urmareste desfasurarea in bune conditii a comenzilor de transport
– Se asigura ca transportul se desfasoara la un cost optim, in siguranta si in termenul prevazut in comanda de transport
– Isi dezvolta si actualizeaza portofoliul de subcontractori, contactand pemanent posibili colaboratori telefonic, prin email, bursa
-Analizeaza posibilitati de rezolvare a cererilor venite din partea clientilor, a potentialilor clienti, sa propuna si sa gaseasca cele mai avantajoase solutii de transport

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre angajari@inovativlogistic.ro