Angajam absolvent studii economice vorbitor de lb straine

oradea INOVATIV LOGISTIC

Candidatul ideal

absolvent studii superioare, de preferat economice;
– vorbitor de minim 2 limbi de circulatie internationala
– foarte bune cunostinte de legislatie;
– cunoasterea pachetului de programe MS OFFICE
– persoana orientata spre cariera profesionala, cu dorinta de perfectionare continua;
– capacitate de comunicare si relationare foarte bune;
– abilitati de lucru cu termene limita, de a rezolva sarcini multiple concomitent, toleranta crescuta la situatiile stresante;
– capacitate de organizare si disciplina a muncii;
– simtul responsabilitatii.
Descrierea jobului

Responsabilitati
– pastreaza legatura cu clientii in vederea recuperarii debitelor restante
– intocmeste previziuni statistice referitoare la incasari
– inregistreaza extrase de cont
– raspunde de indeplinirea corecta si la timp a sarcinilor de servici
– urmareste permanent respectarea prevederilor legal privind regimul documentelor necesare desfasurarii activitatii in cadrul departamentului financiar-contabil

Asiguram transport Oradea-Bors-Oradea, oferim salarizare motivanta in functie de pregatirea profesionala a candidatului, tichete de masa

Angajam absolvent studii economice vorbitor de lb straine angajari@inovativlogistic.ro