Responsabil comercial / administrativ

Full time Oradea Learnvest

Cautam pentru clientul nostru un responsabil comercial / administrativ. E un job interesant care imbina partea comerciala (relatia cu distribuitorii) cu cea administrativa (contabilitate primara).

Vezi mai multe informatii aici:

Cerinte:

– absolvent(a) a unei facultati cu specific economic
– experienta in domeniul economic
– limba engleza la un nivel bun
– permis de conducere categoria B
– limba maghiara este un avantaj

Responsabilitati:

– preluarea comenzilor de la distribuitori
– dezvoltarea retelei de distributie
– sarcini specifice dep. fin-contabil: inregistrarea documentelr zilnice in softul de contabilitate, operatiuni priving incasari si plati, intocmirea declaratiei INTRASTAT, etc.
– sarcini de personal / resurse umane

Clientul nostru

Compania COLUMBOVET a fost infiintata in anul 2006 si comercializeaza suplimente nutritive pentru porumbei, fiind unul din liderii pe piata din Romania. Din 2007 este reprezentantul exclusiv pentru Romania a companiei ROHNFRIED. Misiunea noastra a fost încă de la început să oferim calitate columbofililor, sfaturi şi produse calitative care să ajute porumbeii să zboare mai repede, sa fie mai sanatoşi, mai pregatiti, mai puternici.

Daca esti interesat(a), aplica direct aici, pe site, iar daca ai intrebari contacteaza-ne la 0740-135607.

  • Applications have closed