Stivuitorist

Full time Oradea MACON SRL

MACON SRL

punct de lucru Oradea- str. Uzinelor nr. 12

producator de materiale de constructii (BCA)

Organizează selecţie de personal pentru:

STIVUITORIST

pentru hala de productie BCA

Descrierea postului:

  • Pregatirea si verificarea utilajului pentru lucru la intrarea/iesirea din schimb;
  • Efectuarea operatiilor de incarcare, transport si descarcare, respectand instructiunile tehnologice de lucru, instructiunile de exploatare si intretinere utilaje si instructiunile de protectia muncii specifice postului;
    Semnalizarea defectiunilor aparute si participarea la reparatiile urgente a utilajului exploatat.

Candidatul ideal:

autorizatie ISCIR
minim 3 ani experienta in domeniu
constituie avantaj persoanele care au lucrat intr-o hala de productie

Program de lucru in schimburi:

– schimbul I – 7:00 – 19:00

– schimbul II – 19:00 – 7:00

Beneficii:

– contracte individuale de munca pe perioada nedeterminata;

– salariu fix, tichete de masa in valoare de 15 lei/zi lucrata si decontare transport;

– bonus anual, prima Paste, prima Craciun, prima fidelitate;

– transport gratuit pe ruta Oradea – Cenalos (pentru orice alte localitati decont transport in limita a 250 lei/luna);

– posibilitati de dezvoltare profesionala;

– calificare la locul de munca;

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor Nr.12 sau per e-mail la: atocai@macon.ro, secretariat.macondeva@gmail.com. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic la nr. 0359-315130 sau 0359-315114.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

  • Applications have closed