Consilier juridic

Full time Oradea Office Resource Consulting

Suntem un grup de firme ce activam in domeniul constructiilor civile si industriale cu o vechime de peste 15 ani!
Dorim sa angajam un Consilier juridic cu experienta!

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii superioare juridice;
– Experienta intr-o pozitie similara;
– Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia mucii;
– Cunostinte bune a pachetului Microsoft Office;
– Spirit organizatoric, capacitate de prioritizare a problemelor;
– Capacitate de sesizare si de solutionare a problemelor;
– Disponibilitatea la program prelungit.

Responsabilitatile postului:
– Ofera consultanta si asistenta juridica tuturor departamentelor companiei;
– Intocmeste si verifica contracte comerciale cu tertii precum si alte acte cu caracter juridic;
– Intocmeste in numele societatii adrese, cereri, recalamatii, plangeri, notificari, contestatii si asigura reprezentarea societatii in instanta;
– Ofera consultanta si suport in toate problemele de natura juridica ale societatii si se implica in toate etapele acestui proces;
– Intocmeste si redacteaza actele cu caracter juridic: avize, autorizatii, notificari, somatii cu caracter juridic.

Oferim:
– Salariu atractiv – se negociaza in urma interviului;
– Contract de munca pe perioada nederminata;
– Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, asteptam CV-ul dvs. la adresa de e-mail: resurseumane90@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

  • Applications have closed