Operator receptii/facturi

Full time Oradea Office Resource Consulting

Cerinte:
– Studii medii/superioare;
– Experienta pe un post similar – avantaj;
– Cunostinte bune operare PC (Microsoft Office);
– Abilitati de analiza si planificare;
– Perseverenta si abilitate de a respecta termenele.

Responsabilitati:
– Verificarea corectitudinii intrarilor de marfa in baza documentelor primite de la magazine (facturi interne, facturi externe);
– Intocmirea si transmiterea comenzilor necesare;
– Gestionarea distributiei stocurilor de marfa-intrari/iesiri.;
– Asigura mentinerea nivelului optim de stocuri pentru produsele din portofoliul companiei;
– Este responsabil cu actualizarea nomenclatoarelor sistemului informatic (produse, preturi, furnizori).

Beneficii:
– Salariul se negociaza in urma interviului;
– Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare;
– Mediu de lucru placut si posibilitati reale de avansare profesionala.

Asteptam CV-ul dvs. la adresa de e-mail: resurseumane90@gmail.com

  • Applications have closed