Deservent draglina

Oradea Resurse Umane

Suntem un grup important de firme ce activeaza in domeniul constructiilor industriale si civile, cu o experienta de peste 15 ani pe piata!

Dorim sa angajam deservent draglina cu posibilitate de relocare in Oradea!
Oferim CAZARE!

Responsabilitati:
– Verificarea starii tehnice a utilajului;
– Intretinerea si operarea conform normelor tehnice a utilajului din dotare;
– Executarea operatiunilor primite ca sarcina de serviciu, avand obligatia de respectare a normelor de securitate a muncii specifice;
– Respectarea programului si a normei de lucru.

Cerinte:
– Studii medii;
– Atestat de calificare in meseria de operator utilaj;
– Experienta intr-un post similar;
– Seriozitate si organizare.

Oferim:
– Salarizare atractiva;
– Cazare asigurata;
-Transport asigurat;
– Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

Deservent draglina resurseumane90@gmail.com