Consilier Vanzari Accesorii GSM

Full time Oradea Robest

ERA Shopping Park si REAL, Oradea

Candidatul ideal:
-fire deschisa, sociabila, energica, creativa si preocupata sa se dezvolte in cadrul unei schipe tinere
-cu sau fara experienta in domeniul vanzarilor directe, dar cu spirit de initiativa

Responsabilitati:
– intampina, comunica si relationeaza cu clientii intr-o maniera amabila si prietenoasa
– afla nevoile si asteptarile clientilor si le ofera informatii corecte si complete despre produsele comercializate
– incaseaza si opereaza in sistem informatic documente de contabilitate primara
– intretine ordinea si curatenia in spatiul de lucru si in zona de expunere a produselor

Oferim:
– salariu fix+ tichete masa + bonusuri de performanta in functie de rezultatele locatiei/angajatului
– program flexibil, adaptat nevoilor fiecaruia, conditii de munca deosebite
– posibilitati de promovare in cadrul echipei de vanzari

Asteptam CV la adresa:cristian.gheorghe@robest.ro
Telefon: 0733 932 641

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cristian.gheorghe@robest.ro