SUDOR

Full time SABOLCIU, COMUNA SACADAT SC CLASSFURN ROMANIA SRL

Candidatul ideal
1. Spirit de observatie , memorie vizuala, creativitate ;
2. Rezistenta la sarcini de lucru repetative si multiple modificari;
3. Respectare riguroasa a regulilor si instructiunilor;
4.Cunoasterea procedeelor de lucru TIG,MIG,MAG,WIG;
5.Experienta in confectii metalice;
6.Cunostinte de limba engleza-reprezinta avantaj.

Descrierea jobului
1. Pregateste si verifica aparatele de sudura ;
2. Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte , impuritati ;
3. Regleaza tensiunea /intensitatea curentului electric ;
4. Sudeaza si taie metalul;
5. Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite ;
6. Creeaza pe baza unor instructiuni, piesele prototip si sabloanele pentru multiplicarea acestora;

Beneficii:
-Salariu atractiv;
-Tichete de masa;
-Al 13-lea salariu;
-Transport asigurat si gratuit;
-Bonus de munca in schimburi;
-Majorari salariale anuale.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul: 0740 208 240!

  • Applications have closed