Inginer mecanic

Full time Oradea SC Gaminvest HR SRL

Recrutam pentru clientul nostru din Oradea, un #Inginer mecanic-metalurgist pentru conducerea unei productii de piese forjate!

Cerinte:
– Studii superioare mecanice/tehnice;
– Experienta ca si inginer mecanic de minim 5 ani;
– Cunostinte de metalurgie;
– Bune cunostinte de operare calculator si cunoasterea pachetului Microsoft Office;
– Abilitati de comunicare si organizare.

Responsabilitati:
– Coordonarea activitatii de productie, executie si reparatii S.D.V.-uri din cadrul sectiei de productie;
– Asigură realizarea la termen in conditii de eficienta si calitate a programului de fabricatie stabilit;
– Ia toate mssurile tehnico-organizatorice pentru realizarea programului de fabricatie, pentru asigurarea bazei materiale, a personalului, utilajelor,
deservirea locurilor de muncă cu S.D.V.-uri, mijloace de transportat;
– Urmareste decontarea corecta a materialelor pe comenzi si a drepturilor salariale in conformitate cu cantitatea si calitatea muncii prestate;
– Face propuneri pentru investitii si modernizare a utilajelor;
– Raspunde de integritatea si securitatea tuturor mijloacelor fixe si obiectelor de inventar aflate in dotarea atelierului de productie.

Oferim:
– Salariu motivant;
– Program de lucru intr-un singur schimb, luni-vineri.

Contact de luni-vineri, 09-17
📞 0742.565.886
📧 hr.office@gaminvest.ro

  • Applications have closed