Angajam Recruiter

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este o companie slovaca activa pe piata de servicii de call center oferind servicii complete in acest domeniu, cu peste 950 de proiecte si campanii pentru clienti din toata Europa.

Responsabilitatile postului:
– Identificarea canalelor de recrutare;
– Conceperea si postarea anunturilor pentru posturile vacante;
– Selectia candidatilor in functie de cerintele postului si profilul candidatilor;
– Dezvoltarea surselor existente si identificarea de noi surse de recrutare si selectie de personal;
– Elaborarea regulilor de organizare si de lucru, sistemul de remunerare si beneficii;
– Crearea de programe de stimulare, evaluare si dezvoltare pentru angajati;
– Planificarea si realizarea instruirii noilor angajati;
– Intocmirea diferitelor rapoarte specifice departamenului de resurse umane;
– Contactarea candidatilor si sustinerea interviurilor cu acestia;
– Administrarea si mentinerea bazei de date a candidatilor implicati in procesele de recrutare din companie;
– Informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie;
– Asigurarea suportului in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a angajatilor.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Experienta minima in domeniul recrutarii de personal;
– Cunostinte de limba engleza si de limba maghiara – obligatoriu;
– Cunostinte de navigare pe internet;
– Cunostinte de utilizare minime a pachetului Microsoft Office.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Putere de convingere;
– Caracter deschis, proactiv;
– Atentie la detalii.

Se ofera:
– Salarizare atractiva;
– Mediu de lucru placut;
– Program de lucru de luni-vineri, 08:00 – 16:30.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro