Angajam Supervizor curatenie

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este o companie cu traditie in domeniul distribuitiei sistemelor de igiena profesionala, care a dezvoltat si o puternica divizie de servicii de curatenie ce deserveste la cel mai inalt nivel nume importante din domeniul industrial, lanturi de magazine, cladiri de birouri si nu in ultimul rand segmentul residential.

Responsabilitatile postului:

– Supervizarea si controlul calitatatii serviciilor din aria sa de responsabilitate;
– Organizarea activitatii de curatenie si coordonarea echipei de operatori
– Responsabil pentru respectarea parametrilor contractuali, mentine relatia cu clientii;
– Realizarea si verificarea pontajului lunar pentru personalul de curatenie;
– Participarea la selectia personalul de curatenie necesar in cadrul locatiei;
– Intocmirea rapoartelor periodice conform standardelor companiei;

Cerinte necesare ocuparii postului:

– Studii medii/superioare;
– Experienta pe un post similar – constituie avantaj, dar nu este o conditie obligatorie;
– Bune abilitati de comunicare;
– Capacitate de organizare;
– Cunostinte bune de Microsoft Office (Excel) si navigare internet;
– Prezenta placuta.

Se ofera:

– Salariu motivant;
– Bonuri de masa: 12 ron/zi lucratoare;
– Telefon mobil;
– Transport asigurat;
– Posibilitatea de avansare in cadrul firmei.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed