Angajam tehnician/electronist

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru, reprezinta o companie romaneasca avand ca obiectiv principal de activitate proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate, de ultima generatie.

Responsabilitatile postului:
– Instalarea echipamentelor si sistemelor de securitate;
– Instalarea retelelor de date;
– Participarea la interventiile de intretinere a sistemelor instalate;
– Configurarea diferitelor sisteme si echipamente.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Perseverenta;
– Persoana atenta la detalii;
– Persoana organizata;
-Permis de conducere cat. B – constituie avantaj.

Cerinte necesare:
– Studii medii/superioare;
– Abilitati tehnice – experienta in domeniu constituie avantaj;
– Atitudine pozitiva.

Se ofera:
– Salariu atractivi negociabil in functie de experienta;
– Bonusuri;
– Atmosfera de lucru placuta – echipa tanara;
– Acces la cursuri de specializare si certificare;
– Posibilitate de evolutie in cadrul firmei.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880  sau e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.

  • Applications have closed