Barman

Oradea Sc Public Euroconsulting Srl

Daca esti o persoana energica, amabila si cu zambetul pe buze, asteptam sa te cunoastem!

Titlul postului: Barman

Nr. de persoane: 1

Locatie: Oradea

Responsabilitatile postului:

1. Deservirea bauturilor alcoolice  si non-alcoolice conform retetarului propriu al uitatii;

2. Intocmirea listei de vanzare de peste zi;

3. Inregistrarea vanzarilor;

4. Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;

5. Intocmirea inventarului.

Aptitudini necesare ocuparii postului:

1. Bune abilitati de comunicare;

2. Abilitatea de lucru in echipa;

3. Rabdare;

4. Rezistenta la stres.

Cerinte necesare ocuparii postului:

1. Experienta pe un post similar minim 2 ani;

2. Comunicare facila, energie pozitiva, prezenta placuta si aspect ingrijit;

3. Disponibilitate, flexibilitate, in functie de evenimentele desfasurate;

4. Profesionalism.

Se ofera:

1. Pachet salarial atractiv;

2. Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;

3. Echipa dinamica, zambitoare, cu un spirit pozitiv.

Barman cv@publiceuroconsulting.ro