Inginer constructor

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru ofera servicii complete de managementul deseurilor: ecologizare, tratare, colectare, transport si eliminare deseuri periculoase si nepericuloase, avand capital integral privat.

Responsabilitatile postului:
– Participa la predarea amplasamentelor si la receptia lucrarilor;
– Pregateste si organizeaza planurile de activitate in cadrul lucrarilor si asigura resursele pentru atingerea obiectivelor proiectului;
– Valorifica si dezvolta oportunitati pe durata implementarii proiectului;
– Coordoneaza activitatile din cadrul lucrarilor supervizand echipele tehnice, consultantii si alti colaboratori implicat;
– Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea lucrarilor si informeaza la timp conducerea despre acestea, si daca le poate rezolva sau solicita sprijin;
– Organizeaza, repartizeaza, coordoneaza lucrarile si supravegheaza executia ritmica a acestora;
– Intocmeste necesarul de material, resurse financiare, resurse umane;
– Instruieste personalul din subordine;
– Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii superioare in domeniul constructiilor;
– Experienta pe un post similar;
– Cunostinte de limba engleza;
– Cunostinte a pachetului Microsoft Office si de utilizare calculator;
– Disponibilitate la deplasari si program prelungit, cand va fi nevoie;
– Permis cat. B.

Se ofera:
– Salariu motivant;
– Masina de serviciu;
– Telefon + Laptop;
– Program de lucru de 8 ore;
– Bonusuri in functie de performanta.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv@publiceuroconsultig.ro
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro