Inginer constructor

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru reprezinta o importanta firma din Vestul Romaniei, specializata in dezvoltari imobiliare.

Responsabilitatile postului:
– Analiza oportunitate finantari europene;
– Analiza fezabilitate investitii in utilitati la terenuri, proprietati ale societatii;
– Gestionare situatii conflictuale economice si juridice;
– Analiza oportunitati de dezvoltare (ex. parcelare teren si vanzare loturi sau dezvoltare constructii-case) si asociere parteneri/investitori;
– Munca de proiectare/vreatie impreuna cu arhitectul, concepere produs (ex. apartamente la casa, hala etc.);
– Demarea de noi proiecte, administrarea si implementarea acestora;
– Promovare, ofertare si propuneri pentru a atrage clienti noi si a extinde afacerea;
– Activitate de analiza si gestionare cazuri judiciare;
– Capacitate de evaluare si gestionare a laturii juridice privind activitatea si administrarea societatii.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii superioare in domeniul constructiilor;
– Experienta de lucru in proiecte, concepere/implementare;
– Experienta in activitatea imobiliara;
– Limba Engleza – nivel avansat;
– Bune abilitati manageiale;
– Cunostinte foarte bune de operare PC (pachetul MS Office);
– Permis de conducere categoria B.
– Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Profesionalism;
– Vigilenta;
– Vizionar;
– Abilitate de a lua decizii proactive;
– Team-leader;
– Deschis la diversitate si la noi oportunitati.

Se ofera:

– Salarizare deosebita;
– Bonusuri.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro