Lacatus mecanic

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este un important producator de confectii metalice, pluguri de zapada, aparate de sudura, etc., cu o experienta de peste 18 ani, avand clienti importanti atat pe plan local cat si national.

Responsabilitatile postului:
– Realizeaza executia confectiilor metalice, pieselor si semifabricatelor, conform cerintelor tehnologice;
– Executa lucrari de gaurire, dupa caz;
– Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la superior cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite (proportii, cantitati, calitate);
– Respecta intocmai precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie;
– Executa orice alte dispozitii date de superiorul direct in realizarea strategiilor pe termen scurt al companiei in limitele respectarii temeiului legal.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studiile de calificare in domeniu;
– Experienta pe un post similar NU este obligatorie;
– Abilitati tehnice;
– Dorinta de a invata;
– Lucru in echipa;
– Seriozitate si corectitudine;
– Rezistenta la stres;
– Viteza de reactie si capacitate de a lua decizii.

Se ofera:
– Salarizariu motivant;
– Bonuri de masa in valoare de 15 RON/zi lucratoare;
– Program de lucru: Luni-Vineri, 06.00 – 14.00;
– Transport asigurat sau decontat indiferent de localitate;
– Posibilitate de crestere salariala dupa primele luni.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro