Lucrator comercial/Manipulant marfa

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este un important comerciant de scule si unelte pentru constructii cu sediul in Oradea.

Responsabilitatile postului:
– Asigurarea disponibilitatii produselor in magazin prin aprovizionarea permanenta, in functie de necesitati si aranjarea produselor in magazin si depozit;
– Servirea intr-o maniera prietenoasa a clientilor;
– Pregatirea comenzilor de marfa;
– Participarea la activitatile de inventariere organizate in raioane/depozit;

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Permis cat. B;
– Conditie fizica buna, pentru ca unele produse sunt grele;
– Seriozitate;
– Atentie la detalii;
– Organizare.

Se ofera:
– Salarizare motivanta;
– Program de lucru: Luni-Vineri, 08:30-16:30.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed