Mecanic auto

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este un important service autorizat cu sediul in Oradea, ce ofera o intreaga gama de servicii (consiliere, vanzare, etc.,) fiind unic distribuitor autorizat al marcilor Fiat, Alfa Romeo si Fiat Professional din judetul Bihor.

Responsabilitatile postului:
– Realizarea lucrarilor mecanice la autovehicule, conform comenzilor de atelier;
– Pregatirea autoturismelor conform termenului si la calitatea strandardelor companiei;
– Aplicarea tratamentelor speciale (dupa caz);
– Pregatirea necesarului de piese, util executarii lucrarilor;
– Ridicarea pieselelor si a materialelor, de la magazia piese de schimb, in functie de cerintele comenzii de lucru;
– Inscrierea pe comanda de atelier a tuturor lucrarilor suplimentare si necesare, constatate ulterior sau executate;
– Verificarea prin inspectie finala cu dispozitive, echipamente si tehnologii specifice conformitatea activitatilor executate si inregistrarea rezultatelor.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii de calificare in domeniu;
– Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
– Cunostinte de Limba Engleza;
– Permis cat. B.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Eficienta;
– Organizare;
– Seriozitate.

Se ofera:
– Salar negociabil, in functie de experienta;
– Conditii de munca foarte bune;
– Program de lucru: Luni-Vineri, 08.00 – 17.00 (o ora pauza de masa);
Posibilitatea de a urma cursuri de specializare oferite de producatorii: Toyota, Fiat, Jeep, Kia si Bosch;
– Echipament de lucru, scule si dizpozitive.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed