Mecanic radiatoare

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este o firma companie cu capital privat, având ca obiect principal de activitate producerea radiatoarelor din aluminiu, cat si racitoare gaze pentru toata gama de camioane.

Responsabilitatile postului:

-Montarea/ demontarea de piese si componente ale sistemului de racire si aer conditionat, montate pe autoturisme sau autoutilitare;

– Stabilirea si identificarea pieselelor care necesita inlocuire;

-Realizarea reparatiilor necesare;

-Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;

-Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre persoanele autorizate;

-Raspunderea  pentru calitatea lucrarilor executate;

-Raspunde pentru efectuarea corecta si la timp a reparatiilor.

Cerinte necesare ocuparii postului:

– Studii de calificare in domeniu;

– Experienta pe un post similar;

– Abilitati tehnice;

– Seriozitate si corectitudine;

-Atentie la detalii;

– Rezistenta la stres;

– Capacitate de a lua decizii.

Se ofera:

–                   Salariu negociabil in functie de experienta;

–                   Echipament de protectie;

–                   Conditii bune de lucru;

–                   Ore suplimentare platite;

–                   Program de lucru de Luni-Vineri;

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro