Muncitor necalificat

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este companie cu capital privat, avand ca obiect de activitate producerea radiatoarelor din aluminiu, cat si racitoare gaze pentru toata gama de camioane.

Responsabilitatile postului:

– Pregatirea ustensilelor necesare curatarii produselor;
– Curatarea pieselor si a radiatoarelor in vederea pregatirii lor pentru reparatie, utilizand materiale de protectie;
– Spalarea pieselor/radiatoarelor cu pompa de inalta tensiune si pregatirea lor pentru a fi sudate.

Cerinte necesare ocuparii postului:

– Studii medii;

– Experienta pe un post asemenator nu este obligatorie, doar vointa de a lucra;

– Seriozitate si corectitudine;

– Atentie la detalii;

Se ofera:

–         Salarizariu negociabil;

–         Ore suplimentare platite;

–         Program de lucru de Luni-Vineri;

–         Mediu de lucru placut.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau

e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed