Muncitor necalificat, program lejer

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este un important producator si distribuitor de spuma activa, detergenti auto si o gama completa de cosmetica auto.

Responsabilitatile postului:
– Imbutelierea detergentilor lichizi in bidoane;
– Aranjarea bidoanelor in mod corespunzator;
– Spalarea ambalajelor.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii;
– Persoana serioasa si organizata;
– Disponibilitatea pentru un program flexbil;
– Fara restrictii la ridicat de greutati (unele bidoane au 25 respectiv 60 de kg);
– Permis de conducere cat. B constituie avantaj.

Se ofera:
– Salarizare motivanta;
– Contract de munca de 6 ore;
– Doar de LUNI – JOI se lucreaza;
– Salariu fix: 1.400 RON net (in mana);
– Transport asigurat daca este nevoie.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed