Operator productie

Oradea Sc Public Euroconsulting Srl

Responsabilitati:

–          Utilizarea si pastrarea in conditii bune a instalatiilor, masinilor, utilajelor si sculelor pe care le are in folosinta;

–          Responsabil pentru productia obtinuta la masinile din subordinea sa;

–          Informeaza superiorul despre piesele pe care le considera inadecvate sau defecte;

Cerinţe necesare ocupării postului:

–          Studii medii;

–          Cunostinte de mecanica – constituie avantaj, dar nu este o conditie obligatorie;

–          Disponibilitate pentru program in 3 schimburi;

–          Dexteritate;

–          Atentie la detalii;

–          Abilitate de invatare rapida;

–          Abilitatea de a lucra stand in picioare perioada indelungata;

–          Notiuni generale de calcul matematic.

Se ofera:

–          Program de lucru in 3 schimburi, Luni-Vineri;

–          Loc de munca modern si sigur;

–          Salariu in functie de experienta;

–          Tichete de masa in valoare de 20 ron/zi lucratoare;

–          Premiu: 398 Ron Brut;

–          Transport asigurat.

Operator productie cv@publiceuroconsulting.ro