Ospătar

Oradea Sc Public Euroconsulting Srl

Responsabilitatile postului:

1.Intampina clientii;

2.Prezinta meniul si promoveaza specialitatile restaurantului;

3.Dovedeste o buna cunoastere a meniului si raspunde la potentialele intrebari ale clientilor;

4.Transmite comanda si serveste produsele de bar / bucatarie;

5.Incaseaza nota de plata cash sau card;

6.Debaraseaza si reface masa;

7.Participa zilnic la sedintele tinute de managerul de restaurant / seful de sala pentru a fi la curent cu evenimentele zilnice, modificari din meniu, schimbari procedural;

8. Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;

9. Intocmirea inventarului.

Aptitudini necesare ocuparii postului:

1. Bune abilitati de comunicare;

2. Rabdare;

3.Perseverent si orientat spre rezultate;

4.Persoana dinamica, cu spirit de echipa;

5.Abilitatea de a lucra sub presiune;

6.Prietenos, harnic, pozitiv si educat;

7. Rezistenta la stres.

Cerinte necesare ocuparii postului:

1. Experienta pe un post similar minim 2 ani;

2. Comunicare facila, energie pozitiva, prezenta placuta si aspect ingrijit;

3. Disponibilitate, flexibilitate, in functie de evenimentele desfasurate;

4. Profesionalism.

Se ofera:

1. Pachet salarial atractiv;

2. Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;

3. Echipa dinamica, zambitoare, cu un spirit pozitiv.

Ospătar cv@publiceuroconsulting.ro