Reprezentant vânzări

Oradea Sc Public Euroconsulting Srl

Responsabilitatile postului:
– Dezvoltarea vânzarilor de pe zona alocata (racolarea de noi piete, analizarea concurentei)
– Gestionarea responsabila a judetelor alocate din punct de vedere al vânzarilor si financiar
– Stabilirea obiectivelor de vânzari, în conformitate cu strategia companiei, elaborata de catre top management
– Mentinerea si îmbunatatirea relatiei profesionale cu clientii strategici ai companiei
– Întocmirea unor statistici, rapoarte pentru transmiterea lor catre top management

Candidatul ideal
– Limba slovaca si engleza avansat
– Studii superioare
– Experienta relevanta in vanzari produse pentru industria automotivelor;
– Abilitati excelente de comunicare
– Gândire orientata spre rezultate si spre clienti
– Persoana hotarâta, ferma în luarea deciziilor
– Capacitatea de auto-organizare si o larga viziune strategica, dinamica
– Cunostinte avansate de operare PC
– Permis de conducere categoria B
Oferta:
– Pachet salarial motivant cu parte fixa si bonusuri de performanta
– Masina de serviciu, laptop, telefon
– Autoritate operationala pentru îndeplinirea obiectivelor
– Conditii moderne de lucru, oportunitatea de a activa într-o echipa de succes.

Reprezentant vânzări cv@publiceuroconsulting.ro