Sofer cat. B

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este un important expeditor international pentru marfuri generale, transport ADR si frigorifer in intreaga Europa, cu sediul in Oradea.
Cautam SOFER Cat. B – pentru comunitate!

Responsabilitatile postului:
– Asigura integritatea marfurilor transportate;
– Aigurarea transportului catre destinatie;
– Asistarea la incarcarea marfurilor transportate;
– Verificarea concordantiei dintre documentele de transport si tipul marfii;
– Efectuarea intretinerii corespunzatoare a autovehiculului.

– Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Rezistenta la stres;
– Seriozitate;
– Persoana organizata.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Permis cat. B.
– Experienta pe un post similar;
– Disponibililitate pentru a lucra 5 saptamani pe comunitate cu o saptamana libera;
– Limba Engleza, constituie avantaj, dar nu este o conditie obligatorie;
– Cunostinte minime de mecanica auto;
– Cazier curat.

Se ofera:
– Salariu de baza: 250 Euro Net;
– Diurna zilnica (35 Euro/ZI);
– Autovehicul echipat cu pat, WEBASTO, aer conditionat;
– Echipa tanara si dinaminca;
– Posibilitatea cresterii salariale.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed