Sofer curierat in Germania

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Angajam sofer curierat pentru cea mai mare companie de comert online (AMAZON), disponibil sa lucreze in GERMANIA!
Limba germana/engleza NU este obligatorie!

Responsabilitati:
– Sortarea bunurilor care trebuie livrate;
– Distribuirea in timp util a pachetelor sau a comenzilor catre clienti;
– Colectarea semnaturilor de primire;
– Incasarea banilor pentru comenzi;
– Eliberarea de chitante si facturi, unde este cazul;
– Pastrarea unui registru de bunuri distribuite si nedistribuite;
– Incarcarea/descarcarea bunurilor/produselor si transportarea lor la usa clientului.

Cerinte:
– Permis cat. B;
– Conditie fizica;
– Punctualitate si seriozitate;
– Atentie in trafic;
– Cazier curat.

Se ofera:
– Contract de munca legal;
– Salariu de baza: 2.100 Euro Brut (salariu net: 1.600 Euro);
– Program de lucru:
• o saptamana de Luni-Vineri, 8 ore
• a doua saptamana de Luni-Sambata, 8 ore
– Ore suplimentare platite (inclusiv o jumatate de ora peste program) daca se depasesc cele 8 ore legale de munca;
– Se ofera un training in limba romana la angajare in primele 4 zile;
– Concediul de odihna se va lua in doua transe, cate doua saptamani fiecare;
– Cazarea si mancarea sunt suportate de sofer (cazarea ar fi in jur de 300 euro singur in camera sau 150 euro doua persoane in camera);
– Transportul din Romania in Germania este asigurat de catre sofer.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv(A rond)publiceuroconsulting.ro
Candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro