sSf de sala

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este unul din cele mai cunoscute cazinouri, avand ca domeniu de activitate jocurile de noroc.

Responsabilitatile postului:
– Gestiunea, supravegherea sarcinilor zilnice de functionare ale salilor de joc;
– Asigurarea conditiilor corespunzatoare functionarii si prestarii de servicii in mod eficient;
– Gestiunea si motivarea colegilor de sala;
– Gestiunea conflictelor interne si externe, mentinerea legaturii directe cu colegii si jucatorii;
– Pastrarea legaturii cu partenerii, coordonarea si controlul muncii subantreprenorilor;
– Gestiunea sarcinilor administrative prin luarea in considerare a regulamentului de ordine interioara;
– Elaborarea de raporturi si registre;
– Executia campaniilor de marketing;
– Cunoasterea activitatii actuale a societatii noastre, respectiv prezentarea acesteia in cadrul sedintelor si conferintelor asociatiilor;
– Imbunatatirea incasarilor lunare prin diverse propuneri, metode si aplicatii in sensul dezvoltarii locatiei/locatiilor de care este responsabil.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Minim 2 ani experienta in functie de conducere;
– Experienta in domeniul Horeca, de divertisment sau de ospitalitate;
– Cunoastinte de limba Maghiara si limba Engleza – constituie avantaj;
– Microsoft Office;
– Detinator al unui autoturism personal;
– Permis categoria B.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Proactiv, deschis la realizarea unor sarcini noi;
– Personalitate hotarata, dinamica, persuasiva;
– Abilitati excelente de comunicare;
– Abilitati excelente de solutionare a conflictelor.

Se ofera:
– Salarizare motivanta;
– Mediu de lucru profesional conform specificului postului postului;
– Posibilitate la o relatie indelungata de munca

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro