Sudor in aluminiu

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este un important producator de porti si garduri din aluminiu.
Cautam un sudor in aluminiu cu experienta!

Responsabilitatile postului:
– Pregatirea si verificarea aparatului de sudura;
– Curatarea si verificarea partilor componente de eventualele defecte, impuritati;
– Reglarea tensiunii/intensitatii curentului electric;
– Utilizarea dispozitivelor de masura pentru controlul pieselor finite.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii de calificare in domeniu;
– Experienta pe un post similar;
– Spirit de observatie;
– Viteza de reactive;
– Rezistenta la efort fizic;

Se ofera:
– Salar de inceput oferitt: 3.000 Ron Net (in mana);
– Program de lucru: Luni-Vineri, 08:00 – 16:30.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro